Archive for 118 Bilinmeyen numaralar

Aklınıza Gelen Her Soru İçin 11870

bilinmeyen hat11870 Bilinmeyen numaraları hattı aynı zamanda en önemli rehberlik hizmetiniz. Günlük hayatınızda her konuda sizlere yardımcı olabilecek bir servis. Acil durum numaraları, mahkeme, dava dosya sorgulama işlemleri, teknolojik aletlerin kullanımı veya uygulamaları hakkında bilgi almak ve her türlü bilinmeyen numara sorgulaması için 11870 bilinmeyen numaralar servisini aramanız yeterli. Tüm bu sorgulamaların tamamını tek numaradan 11870’den yapabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7 gün 24 saat bizi arayarak bir numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 11870 Bilinmeyen numaraları sormak artık çok hızlı. İsterseniz cep telefonunuzdan, isterseniz sabit numaranızdan bizi arayabilirsiniz.   Her türlü acil durumlar için; örneğin, kapıda kaldınız ve çilingir lazım, gece geç saatte nöbetçi eczane lazım veya en yakın taksi durağının telefon numarası lazım. Bütün bu durumlar için 11870 Bilinmeyen numaralar servisini aramanız yeterli. Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmenize gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır ulaşmaya çalıştığınız akrabanız veya arkadaşınızın numarasını kaybettiniz ve bulamıyorsunuz! Bulmak artık çok kolay! Türkiye’nin her yerinden   11870 size 7/24 bir telefon kadar yakın. 11870 bilinmeyen numaralar servisini aradığınızda Turkcell, Vodafone, Avea veya bir sabit hat numarasının kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz. 11870 bilinmeyen numaralar servisini arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız kısa görüşmenin ardından istediğiniz numaranın kime ait olduğunu veya bir kişinin numarasının ne olduğunu hemen öğrenmeniz mümkün. Bütün operatörler veya sabit hatlar için sorgulama yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat 11870 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Aklınıza gelen her şey için 11870 en büyük yardımcınız!

 

 

 

 

 

 

 

Bilinmeyen Numaraları Bulmada Sınırsız Hizmet

mqdefault

Sessiz telefonlar ve sürekli çağrılar mı alıyorsunuz? Hayatınız olumsuz etkileyen bu duruma bir son vermeniz için hemen sizde 11870 hattını arayın.

Cevapsız çağrıların kimin adına olduğunu düşünmenize gerek yok çünkü artık 11870 yanınızda!Her zaman 7/24 bizleri arayabilir, bu sınırsız hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bilinmeyen numaraları bulmada kesinti yaşamadan hizmet alacağınız bu süper iletişim hattı ile artık sizde numara sorgulamanın kolaylığını yaşayacaksınız.

118’le İçinde Numara Sorgualama “70”

bilinmeyen-numaralar

Günün her saati tek seferde yapacağınız aramalarla istediğiniz numaranın bilgisini almak 11870 servis hizmetiyle ayağınıza kadar geliyor.Dilediğiniz nokta üzerinden Türkiye’nin her yerinden 11870‘e arama yaparak tek seferde pek çok numaranın bilgisine ulaşabilirsiniz.7 gün 24 saat zaman kaygısı içine girmeden numara sorgulamak elinizde!

Artık tanımadığınız numaralara son vereceğiniz bu yepyeni hizmet ile sizde kısa süre içinde numaradan isim isimden numara sorgulaması yapabileceksiniz.

Artık beni arayan numara kim diye düşünmeyin Çünkü 118 bilinmeyen numaralar içinde “70” var.!

11870 Bilinmeyen Numaralar

250X250-1

Telefon numara sorgulama uygulamamız ile çağrı merkezi çalışanlarımızla yapacağınız sesli yanıt sistemi görüşmeler sırasında elinizde bulunan numarayı söylemeniz yeterlidir. Dakikalar sürecek işlem sonucunda numaradan isim sorgulama işleminiz tamamlanacak, siz de numara sahibinin adını soyadını yaşadığı ili hemen öğrenebileceksiniz.

Numara sorgulama işlemi yaparken 11870 çağrı merkezlerimizi dilediğiniz zaman arayarak uygun fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.7/24 hizmet hattı 11870’de!

Numara Sorgulamaları 11870 ile

Olumsuz yaşam koşulları neticesinde izini kaybettiğiniz sevdiklerinize de ulaşma şansı yakalayacağınız 11870 servisi hizmette sınır tanımayarak büyüyor. Günün her saati dilediğiniz nokta üzerinden Türkiye’nin her yerinden 11870‘e arama yaparak tek seferde pek çok numaranın bilgisine ulaşabilirsiniz.

Artık tanımadığınız numaralara son vereceğiniz bu yepyeni hizmet ile sizde kısa süre içinde numaradan isim isimden numara sorgulaması yapabileceksiniz.

11870 ile Numara Sorgula Zamanını İyi Değerlendir

118 bilinmeyen numaralar servis hizmeti içinde çözüm odaklı çalışarak size en hızlı şekilde hizmet verecek, bilgiye ulaştıracak 11870 servisi ile tanışın.

Bu dev hizmet sayesinde zamanınızdan çalmadan dakikalar içinde rahatsızlığını duyduğunuz numaranın isim soy isim bilgilerine ulaşabilirsiniz. 11870‘in size sunduğu hizmet tabi ki de bu kadarla sınırlı değil. Ayrıca isimden numara sorgulama ile de izini kaybettiğiniz sevdiklerinize, eski dostlarınıza da ulaşabilirsiniz.

7/24 kesintisiz hizmet hattı 11870 bilinmeyen numaralar hattıyla numara problemine son.

Bilmediğimiz Numara Yok!

Evet, bizim bilmediğimiz numara yok; sizin de bizim sayemize bilinmeyen numaralar derdiniz artık yok!

Peki, biz kim miyiz? Büyük bir 11870 ailesiyiz. Bizi evden, işten, cepten günün istediğiniz saatinde arıyorsunuz, elinizde adı soyadı olan tanıdığınız, akrabanız ya da arkadaşınızın bilgilerini veriyorsunuz ve size isimden numara sorgulama yaparak, kayıtlı olan numarasını dakikalar içerisinde vererek özleminize son veriyoruz. Hatta bununla da kalmayarak, isterseniz numaranız görünmeden o kişiyle sizi biz konuşturuyoruz. Böylece bir seferlik görüşmek istediğiniz insanlara numaranızı vermemiş oluyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.

Siz de tüm bu ve daha fazla fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız eğer; başına hiçbir alan kodu girişi yapmanıza gerek kalmadan Turkcell, Vodafone, Avea veya Türk Telekom numaralarınızdan 11870’i tuşluyorsunuz, çağrı merkezi çalışanlarımıza verdiğiniz bilgiler ile numara sorgulama işleminizi yapıyorsunuz.

118 70 Numara Bulma Servisi

Sizi rahatsız eden numaralardan tutun,tüm cevapsız çağrılarınız da ki bilinmeyen numaralarınızı anında öğrenebilirsiniz.Hangi saatte ,nerede olduğunuz hiç önemli değil.Çünkü bu sistemle Türkiye’nin her yerinden,her bölgesinden,her ilinden ,ilçesinden hatta en ücra köyünden bile arasanız bu numaradan bu hizmeti alabilirsiniz. 118 70 Bu servis hizmeti hayatınızı kolaylaştırmak için günün 24 saati telefonunuzun ucunda. Artık numara sorgulama işlemlerinizi sadece bu numaradan gerçekleştirebilirsiniz.

118 70 isimden numara sorgulama numaradan isim sorgulama Uzman ekip ve kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için 7/24 çalışıyor. Her ihtiyacınız olduğunda yanınız da sizi sizden bile daha çok düşünen 118 70 Avea bilinmeyen numaralar ile hayat bir o kadar daha kolay.

118 70 numara bulma değil acil durumlarda size ev çilingir yardımı çiçek gönderme araç kaldırma eczane, sorgulama aklınıza gelen her konu da ne ye ihtiyacınız var ise aradığınız her numara yalnızca 118 70 de.24 saat kesintisiz ve mükemmel bir hizmet sunan 118 70 servisi . Bilinmeyen numaralar sevisimiz ile siz de turkcell kullanıcıları için diğer operatörler ile aynı tarife üzerinden olup hiçbir ek ücret ödenmeden kolayca ulaşabilirsiniz.
sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, numarasını öğrenmek istediğiniz kişilere ulaşabilirsiniz.

118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi

118 70 Türkiye’deki 4 telefon operatörü için tek noktadan hizmet veren ilk ve tek bilinmeyen numaralar servisi olması sebebiyle ayrı ayrı yerleri aramadan tüm operatörlere ait bilinmeyen numaralara aynı anda ulaşabileceksiniz. 18 70 ; her zaman, her yerden kolaylıkla ulaşılabilen hizmetleri ile ihtiyacınız olan bilgileri sağlayarak hayatınızın parçası olmak.

118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi; bir Avea numarasının ait olduğu kişi bilgisine ya da bir kişiye ait Avea numarasına ulaşabilirsiniz. Avea bilinmeyen numaralar servisi ile artık bilinmeyen numaraya  ulaşmak çok daha kolay. Sadece yapmanız gereken 118 70′i tuşlamak. Telefon rehberinizdeki kayıtlı numaraları yanlışlıkla kaybettiniz ve sizi arayanlara kim olduğunu öğrenmek kolay ve sadece saniyeler içinde olacak şekilde çözümü mevcut

118 70 üzerinden Bilinmeyen numaralar, İsimden telefon numarası bulmak, isme ait telefon numarasını öğrenmek için Diğer GSM bilinmeyen numaraların bilinmeyen numaralarına ulaşmak için, cep telefonunuzdan direk 118 70 numarasını arayarak Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.

Bilinmeyen Numara 118 70 İle Çok Kolay

118 70 üzerinden Bilinmeyen numaralar, İsimden telefon numarası bulmak, isme ait telefon numarasını öğrenmek için Diğer GSM bilinmeyen numaraların bilinmeyen numaralarına ulaşmak için, cep telefonunuzdan direk 118 70 numarasını arayarak Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.

Telefon rehberinizdeki kayıtlı numaraları yanlışlıkla kaybettiniz mi kolayı var.Bilinmeyen cep telefonu numaralarına ulaşmak için operatörlerin kendi Bilinmeyen Numaralar Servisleri’ni aramanız gerekmez. 11870  Bilinmeyen Numaralar Servisibu alanda verdiği kaliteli, hesaplı ve hızlı hizmetiyle diğer servisleri geride bırakarak sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Türkcell bilinmeyen  numara sorgulama, Vodafone  bilinmeyen   numara sorgulama, Avea bilinmeyen   numara sorgulama, Telekom bilinmeyen   numara sorgulama servisleri tek bir adreste:118 70 arayarak İsim bilgileri ile sabit telefon, cep telefonu öğrenebilirsiniz. İsimden numara bulmak için, isme kayıtlı Türkcell numarası, isme kayıtlı Vodafone numarası, isme kayıtlı Avea numarası, isme kayıtlı Türk Telekom numaralarını öğrenebilirsiniz.