Bilinmeyen Numaralar,Numara Sorgulama

Bu yazı dizimde sizlere diğer bilinmeyen numaralar hizmetine göre çok farklı hizmet sunan 118 70 bilinmeyen numaralar servisinden söz etmek istiyorum. Tüm cep numarası ve sabit hatlardan direk olarak aranabilme özelliği ve verdiği hizmet kalitesi ile sektöründe öncü olan 118 70 ile sizde 7/24 bilinmeyen numara sorgulaması yaparak sabit hatlar ve tüm cep numaralarının hat bilgisini hemen öğrenebilirsiniz.

Şuana kadar verdiği bilinmeyen numaralar hizmeti ve sayısız alanda verdiği rehberlik hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren 118 70 bilinmeyen numara sorgulama ile artık sizi arayan numaranın kime ait olduğunu dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.Hepsi bununla sınırlı değil. Yine numarasını kaybettiğiniz dost ve yakınlarınızın numarasına isim ve adres bilgileri ile dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Yine bitmedi. 118 70’i arayarak telefon rehberi sorgulama yolu ile acil durumlarda size ev çilingir yardımı çiçek gönderme araç kaldırma eczane, aklınıza gelen her konu da ne ye ihtiyacınız var ise aradığınız her numaralara anında ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir