Tag Archive for 11880 dava sorgulama

numaradan isim sorgulama

numara sorgulama

İSİMDEN NUMARA BULMABen avea kullanan birisiyim. Yıllardır da avea kullanırım. Hem bu markanın farklı yönlerini ve de değişik kampanyalarını beğeniyorum, hem de mesela dilediğim her uygulama neredeyse mevcut buralarda. O nedenle de ben hattımı asla değiştirmek istemem. Üstelik uzun yıllardır da aynı hattı kullanıyorum ve de gerçekten de numarama da alıştım. Mesela yıllar önce buluştuğum arkadaşlarım bile bana bu numaradan ulaşabilirler.

bilinmeyen numaralar: 118 70 te

Yani ben sürekli telefon numarası değiştiren bir insan değilim. Gerçekten de bana ulaşmak isteyen herkes ulaşabilir ve de dilediği gibi benimle konuşabilir. Ancak bazen bizlere yapılan anketlere ya da mesela benim  numaramı isteyen değişik ürün tanıtımlarına gelen kişilere numaramı verdim. Sonraları biraz başım derde girdi. Çünkü hiçbir şekilde bana çağrı atanlardan ya da arayanlardan kurtulamadım.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70  te

Ben de “www.118bilinmeyennumara.com” adresine girdim ve de buradan acaba neler yapabilirim diye bakmaya başladım. Sonuç olarak da “avea bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme” kısmına girdim ve de buradan beni arayan kişilere bakmaya başladım. Bu “bilinmeyen no bulma” servisleri olmasa ne yapardım , gerçekten de bilmiyorum. İyi ki de bu servisler var ve de ben iyi ki de kullandım.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70 te

Sonra mesela beni arayan gereksiz insanları da engellemiş oldum. Engelleme diye de bir işlem olduğu için ben bunu da kullanmış oldum. Bu sayede de gerçekten de dilediğim kişiyi engelleyebiliyor ve de beni aramamasını sağlıyordum.. bu nedenle size diyorum ya bir hat kullanıyor iseniz gerçekten de düzgün bir hat kullanmalısınız.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70 te

numara sorgulama