Tag Archive for btk hat sorgu ekranı

Hat Sorgulama

GSM HAT SORGULAMA   118 70 ara adına kayıtlı tum hatlari ogren

GSM hat sorgulama, adınıza kayıtlı gsm hatlarını sorgulama, kaç tane cep telefonu hattım var, kaç tane gsm hattım var, adıma kayıtlı cep telefonu hatlarını öğrenme, adıma kayıtlı gsm hatlarını öğrenme, üzerime kayıtlı kaç hat var, adıma kayıtlı telefon numaraları, adıma açılmış hat var mı, adıma açılmış faturalı hat var mı, üzerime açılmış cep telefonu hattı var mı.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70

Adınıza kayıtlı olan hatları sorgulayın. İnternet üzerinden on-line olarak adınıza kayıtlı hatları sorgulama hizmeti çok yakında hizmete girecektir. GSM hat sorgulama, adınıza kayıtlı gsm hatlarını sorgulama, kaç tane cep telefonu hattım var, kaç tane gsm hattım var, adıma kayıtlı cep telefonu hatlarını öğrenme, adıma kayıtlı gsm hatlarını öğrenme.

Sizin bilginiz yok ve sizin kimlik bilgilerinizle bir numara alınıyor. İllegal işler yapan kişi ve oluşumların kullandığı başkası üzerine olan hatlar var. Bunların ciddi bir sosyal sorun oluşturuyor. Önlem alınmazsa çok ciddi sıkıntılara ve mağduriyetlere yol açabilir. Yargı ve adalet sistemi içerisinde yaşanacak sorunların yanında insanın ailesine bile izah edemeyeceği durumlar yaşanmasına neden olabilir.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70

Abone formunda abone yapanın adı olacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu , mahkeme ve savcılıklarca şüpheli hat bildirimlerinde gerekli hassasiyeti göstermesi, detaylı incelemeler yaparak diğer kurumlarla işbirliği yapması konusunda operatörlere uyarıda bulundu.

İşletmelere abonelik kayıtlarının incelenerek açık hat şüphesi taşıyan hatların tespit edilip, kimlik teyidine gidilmesini isteyen  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu , standart dışı bayilere abonelik sözleşmesi yapma yetkisi verilmemesini, abonelik sözleşmelerinde bayi çalışanlarının, ad-soyad ve imzasının yer alması zorunluluğunun getirilmesini önerdi.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70