Tag Archive for telefon numarası sorgulama

Telekom Telefon Numarası Sorgulama

‘’118 70’’ ile Bir bilinmeyen numaraya ulaşmak çok daha pratik ve kolay bir telefon numarası bulacağım diye başka telefon numaraları ile boğuşup dakikalarca beklemenize gerek yok. Turkcell, Bilinmeyen numara sorguşama, Vodafone Sorgulamak Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulamak için tek yapmanız gereken 118 70’i aramak. Telekom telefon numarası sorgulama yaparak numaranın ait olduğunu ve hat bilgilerine ulaşabileceğiniz bu bağlamda Türkiye’nin en büyük telefon rehberi servisidir

AVEA bilinmeyen numaradan telefonunuza gelen bir bilinmeyen bir numaradan cevapsız arama geliyorsa 118 70 ‘i arayarak AVEA bilinmeyen numara sorgulama ile bu numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 118 70i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Avea

Sadece bir numarayı bulmak için değil istediğiniz kadar kişinin telefon numarasına ulaşmak için sorgulama yapabilirsiniz. 118 70 Bilinmeyen numara servislerine ulaşmak ve bilinmeyen numaralara bir an önce sahip olmak için yapman gereken tek şey 118 70’i aramak ve telefon numarası sorgulama yapmak.

Telefon Numarası Sorgulama

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine başka hiç bir numara tulşlamadan direkt ‘’118 70’’ üzerinden bilinmeyen numara sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin numarası ile ilgili hat bilgilerine yalnızca dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.

Türkcell hattı kullananlar 18 70’i arayarak istediği Türkcell abonesinin hat bilgilerine numara kime ait olduğunu turkcell numara sorgulama ile öğrenebilirsiniz.118 70’’ Bilinmeyen Numaralar servisi ile Avea, Turkcell ve Vodafone ile birlikte, Türk Telekom numarasına ait telefon numarası sorgulama yapabilir numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak için uzun uzadıya uğraş vermenize gerek yok.

Bu bağlamda ’118 70’’ Bilinmeyen numaralar servisinden tüm operatörlerden ve Türk Telekom numaralarından arayarak istediğiniz operatöre ait telefon numara sorgulama yapabilir istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde Türkiye’nin neresinde olursanız olun ev ya da iş sabit hatlardan veya tüm GSM operatörlerinden 118 70’i arayabilir vodafone kullanıcısının numarasını vodafone numara sorgulama ile kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Numara Bulma Servisi

118 70 bütün Türkiye’yi tekbir numarada buluşturan rehberlik hizmeti numarasıdır. 118 70 bu bağlamda Hem sabit hem GSM numaralarına ilişkin numaranın kime ait olduğunu öğrenme için Telefon numarası sorgulama yapabileceğiniz Türkiye’nin ilk numara bulma servisidir. 118 70 bilinmeyen numaraları öğrenme ,isimden numara ,sorgulama numaradan isim sorgulama hizmetimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bilinmeyennumaraları bılen numara 118 70 de numaradan ısım sorgula, ısımden numara sorgulamak cok artık çok kolay. Hemen ara cevapsız cagrıların kım oldugunu ogren.Vodafone numara sorgulama yapmak istiyorsunuz hemen 118 70 biinmeyen numaralar servisimizden yaralana bilir ve işleminizi dakikalar içinde sonuçlandıra bilirsiniz.118 70 turktelekom numaraları,turkcell,vodfone,avea hepsını soruglayabıleceksınız.

118 70 ile numara bulma servisi ile Bilinmeyen Numara Sorgulama için Telefon numarası öğrenmek için numaradan isim sorgulama yaparak istediğiniz kişiniz hat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.Tüm bunların yanı sıra 118 70’den Türkiye genelinde tüm il merkezlerimiz için Nöbetçi Eczaneler servisi ile size en yakın nöbetçi eczanenin adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz. 118 70’i arayarak Oynanmakta veya tamamlanmış olan maç sonuçlarını anında öğrenebilirsiniz

Sabit Telefon Sorgulama

yok’’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile artık tüm operatörlere ait telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz Günün her saatinde cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 118 70’i arayarak telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak bir kişiye ait hem cep telefonu hem de sabit telefon sorgulama numaralarına ulaşılabilirsiniz. Turkcell Bilinmeyen Numaralar Cevapsız aramalar listenizde tanımadığınız bir numara var. Doğal olarak arayanın kim olduğunu merak ediyorsanız ve araya numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsunuz.118 70 ‘i arayarak, sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için numaradan isim sorgulama yapabilir sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz

Kolayı vara ‘’118 70’’ Bilinmeyen Numaralar servisi ile cep tel no sorgulama yolu ile sizi arayan numaranın kim olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz 118 70’i arayabilirsiniz. Aradığınız kişinin operatörü Avea turkcell ya da vodafone fark etmez tüm hat bilgilerini anında öğrenebilirsiniz.

Telefon numarasi sorgulama

Numara Bulma

Numara Bulma

Şimdi size 118 70 kişi numarasi bulma diğer servislerden ayıran özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Öyle ya televizyonlarda her gün yeni bir reklam kafanız iyice karıştı peki ama 118 70 diğer servilerden farkı ne. Öncelikle 118 70 bilinmeyen numaralar ile sadece sabit hatlar değil isimden numara sorgulama yaparak Avea Turkcell ya da vodafone operatörlerine ait kişilerin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

118 70 Her şeyden önce istisnasız Türkiye’nin en büyük rehberlik servisidir. İster sabit hatlardan arayın ister Avea Turkcell ya da vodafone fark etmez. Sabit hatlar yada farklı operatörlerden isimden numara sorgulama ya da numaradan isim sorgulama yapmak için 118 70 aramanız yeter.

118 70 bilinmeyen numaralar sorgulama yaparken Türkcell için farklı bir tuşa avea için farklı bir tuşa basmanıza ve dakikalarca beklemenize gerek yok. 118 70 numarayı aklınızın bir köşesine yazın. 118 70 bilinmeyen numaralar rehberlik servisi  Türkiye’nin  tek sesi

numaranın kime ait olduğunu öğrenme

11870

11870Bazen insanlar eski dostlarına ya da eski arkadaşlarına ulaşmak isterler. Bunun için de gerçekten de çaba harcarlar. Çünkü mesela birileri hattını değiştirmiş olabilir ya da mesela birilerine ulaşabilmek hiç de kolay olmayabilir. Bu nedenle de dilediğiniz kişilere ulaşabilmeniz adına “avea bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme” sisteminden yararlanabilirsiniz. 118 70

Buradan dilediğiniz kişinin numarasını bulabilir ve de dilediğiniz kişiye de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Herkes birilerine ulaşmak ister zaman zaman, eğer siz de birilerine ulaşmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bu kişilerin numaralarını “bilinmeyen no sorgulama” sitelerinden ya da mesela numaralarından bulmak olacaktır. 118 70

numaradan isim sorgulama

numara sorgulama

İSİMDEN NUMARA BULMABen avea kullanan birisiyim. Yıllardır da avea kullanırım. Hem bu markanın farklı yönlerini ve de değişik kampanyalarını beğeniyorum, hem de mesela dilediğim her uygulama neredeyse mevcut buralarda. O nedenle de ben hattımı asla değiştirmek istemem. Üstelik uzun yıllardır da aynı hattı kullanıyorum ve de gerçekten de numarama da alıştım. Mesela yıllar önce buluştuğum arkadaşlarım bile bana bu numaradan ulaşabilirler.

bilinmeyen numaralar: 118 70 te

Yani ben sürekli telefon numarası değiştiren bir insan değilim. Gerçekten de bana ulaşmak isteyen herkes ulaşabilir ve de dilediği gibi benimle konuşabilir. Ancak bazen bizlere yapılan anketlere ya da mesela benim  numaramı isteyen değişik ürün tanıtımlarına gelen kişilere numaramı verdim. Sonraları biraz başım derde girdi. Çünkü hiçbir şekilde bana çağrı atanlardan ya da arayanlardan kurtulamadım.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70  te

Ben de “www.118bilinmeyennumara.com” adresine girdim ve de buradan acaba neler yapabilirim diye bakmaya başladım. Sonuç olarak da “avea bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme” kısmına girdim ve de buradan beni arayan kişilere bakmaya başladım. Bu “bilinmeyen no bulma” servisleri olmasa ne yapardım , gerçekten de bilmiyorum. İyi ki de bu servisler var ve de ben iyi ki de kullandım.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70 te

Sonra mesela beni arayan gereksiz insanları da engellemiş oldum. Engelleme diye de bir işlem olduğu için ben bunu da kullanmış oldum. Bu sayede de gerçekten de dilediğim kişiyi engelleyebiliyor ve de beni aramamasını sağlıyordum.. bu nedenle size diyorum ya bir hat kullanıyor iseniz gerçekten de düzgün bir hat kullanmalısınız.

Turk telekom,turkcell ,avea ,vodafone bılınmeyen numaralar  118 70 te

numara sorgulama