Tag Archive for vodafone hat sorgulama

Vodafone Hat Sorgulama, Avea Hat Sorgulama

Sizin adınıza kayıtlı olan hatları biliyorsunuz Bu hatları kullanıyorsunuz. Ya bilmediğinizi hat var ise? Hiç düşündünüz mü? Ya bir yerde birilerri sizin adınıza hat açtırdaıysa ya bunun sizden heberiniz yoksa? Ama artık bununda kolayı var. 118 70’i arıyorsunuz ve TC kimlik bilgilerinizi ve kullanmakta olduğunuz hat bilgilerinizi, personelimize veriyorsunuz.

>Turcel hat sorgulama ,Vodafone hat sorgulama, Avea hat sorgulama, hiç fark etmez . Telefonunuza kısa mesajla yollanan şifreyi bize veriyorsunuz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sizin adınıza açılan hatları anında öğreniyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tel şey 118 70’i aramak ve hat sorgulaması yapmak. Bu bilgiler doğrultusunda adınıza açılmış olan hatlar varsa anında öğreniyorsunuz.

Türkiye’de yepyeni bir uygulama olan hat sorgulama servisi ile bir ilke imza atan ‘’118 70’’ ile hat sorgulamak artık çok kolay. Bir gün bir şekilde adınıza açılan ve sizin haberinizi olmadığı hatlarla ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ‘’arayın ‘’118 70’’ hat sorgulama serrvisi ile kötü niyetli kişiler tarafından adınıza hat açılıp açılmadığını anında öğrenin.

Vodafone Hat Sorgulama

Sizin adınıza kayıtlı olan hatları biliyorsunuz Bu hatları kullanıyorsunuz. Ya bilmediğinizi hat var ise? Hiç düşündünüz mü? Ya bir yerde birileri sizin adınıza hat açtırdıysa ya bunun sizden haberiniz yoksa? Ama artık bununda kolayı var. 118 70’i arıyorsunuz ve TC kimlik bilgilerinizi ve kullanmakta olduğunuz hat bilgilerinizi, personelimize veriyorsunuz.

Turcel hat sorgulama,hat sorgulama ile bir ilke imza atan ‘’118 70’’ ile hat sorgulamak artık çok kolay. Bir gün bir şekilde adınıza açılan ve sizin haberinizi olmadığı hatlarla ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ‘’arayın ‘’118 70’’ hat sorgulama servisi ile kötü niyetli kişiler tarafından adınıza hat açılıp açılmadığını açık hat sorgulama ile anında öğrenin.

Turkcel Hat Sorgulama

Sizin adınıza kayıtlı olan hatları biliyorsunuz Bu hatları kullanıyorsunuz. Ya bilmediğinizi hat var ise? Hiç düşündünüz mü? Ya bir yerde birileri sizin adınıza hat açtırdaysa ya bunun sizden haberiniz yoksa? Ama artık bununda kolayı var. 118 70’i arıyorsunuz hat sorgulama ve TC kimlik bilgilerinizi ve kullanmakta olduğunuz hat bilgilerinizi, personelimize veriyorsunuz.

Turkcel hat sorgulama ,Vodafone hat sorgulama , Avea hat sorgulama hiç fark etmez . Telefonunuza kısa mesajla yollanan şifreyi bize veriyorsunuz. Bızde sızın adınıza acılan hat sayısını sıze ıletıyoruz
Türkiye’nin neresinde olursa olsun sizin adınıza açılan hatları anında öğreniyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 118 70’i aramak ve hat sorgulaması yapmak. Bu bilgiler doğrultusunda adınıza açılmış olan hatlar varsa anında öğreniyorsunuz.

Türkiye’de yepyeni bir uygulama olan hat sorgulama servisi ile bir ilke imza atan ‘’118 70’’ ile hat sorgulamak artık çok kolay. Bir gün bir şekilde adınıza açılan ve sizin haberiniz olmadığı hatlarla ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ‘’arayın ‘’118 70’’ hat sorgulama serrvisi ile kötü niyetli kişiler tarafından adınıza hat açılıp açılmadığını anında öğrenin.

Hat Sorgulama

GSM HAT SORGULAMA   118 70 ara adına kayıtlı tum hatlari ogren

GSM hat sorgulama, adınıza kayıtlı gsm hatlarını sorgulama, kaç tane cep telefonu hattım var, kaç tane gsm hattım var, adıma kayıtlı cep telefonu hatlarını öğrenme, adıma kayıtlı gsm hatlarını öğrenme, üzerime kayıtlı kaç hat var, adıma kayıtlı telefon numaraları, adıma açılmış hat var mı, adıma açılmış faturalı hat var mı, üzerime açılmış cep telefonu hattı var mı.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70

Adınıza kayıtlı olan hatları sorgulayın. İnternet üzerinden on-line olarak adınıza kayıtlı hatları sorgulama hizmeti çok yakında hizmete girecektir. GSM hat sorgulama, adınıza kayıtlı gsm hatlarını sorgulama, kaç tane cep telefonu hattım var, kaç tane gsm hattım var, adıma kayıtlı cep telefonu hatlarını öğrenme, adıma kayıtlı gsm hatlarını öğrenme.

Sizin bilginiz yok ve sizin kimlik bilgilerinizle bir numara alınıyor. İllegal işler yapan kişi ve oluşumların kullandığı başkası üzerine olan hatlar var. Bunların ciddi bir sosyal sorun oluşturuyor. Önlem alınmazsa çok ciddi sıkıntılara ve mağduriyetlere yol açabilir. Yargı ve adalet sistemi içerisinde yaşanacak sorunların yanında insanın ailesine bile izah edemeyeceği durumlar yaşanmasına neden olabilir.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70

Abone formunda abone yapanın adı olacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu , mahkeme ve savcılıklarca şüpheli hat bildirimlerinde gerekli hassasiyeti göstermesi, detaylı incelemeler yaparak diğer kurumlarla işbirliği yapması konusunda operatörlere uyarıda bulundu.

İşletmelere abonelik kayıtlarının incelenerek açık hat şüphesi taşıyan hatların tespit edilip, kimlik teyidine gidilmesini isteyen  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu , standart dışı bayilere abonelik sözleşmesi yapma yetkisi verilmemesini, abonelik sözleşmelerinde bayi çalışanlarının, ad-soyad ve imzasının yer alması zorunluluğunun getirilmesini önerdi.

118 70  arayın adınıza kayıtlı kac hat oldugunu anında ogrenebılırsınız  118 70